| AlbPixel | Aty Ku Dizajni Mbreteron | 
ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

AlbPixel

 
Asnjė mesazh i ri

Kush jemi ne

Ketu do te gjeni te gjitha informatat rreth ketij forumi , puna , idea pse eshte hapur ky forum!
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
11Tue Aug 12, 2008 6:50 pm
aLbpiXeL Kush jemi ne?
Asnjė mesazh i ri

Rregullat & Lajmerimet!

Ketu ju do ti gjeni rregullat e forumit si dhe lajmerimet nga staffi per forumin!Lexoni rregullat dhe respektoni ato!
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
726Sun Nov 15, 2009 9:28 pm
aLbpiXeL 9uih98h9
Asnjė mesazh i ri

Reklamo uebfaqen tende!

Ketu ju mund ta reklamoni uebfaqen tende normal duke i respektuar rregullat.Gjithashtu ju ketu do ti gjeni edhe partneret tane!
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
620Mon Aug 24, 2009 6:44 am
adii-3 Albanian Security Center

Design World

 
Asnjė mesazh i ri

Wallpapers & Logos!

Ketu ju mund ti postoni te gjitha wallpaper te punuar nga ju me madhesi te ndryshme si dhe logo te ndryshme !
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
35130Tue Sep 02, 2008 7:27 pm
spyhackk [wallpaper] Dead Tree
Asnjė mesazh i ri

Signature & UserBar

Ketu ju mund ti postoni te gjitha Signatur-et dhe UserBar-at e punuar nga ju me madhesi te ndryshme dhe me kualitet te mire!
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
1136Sun Aug 31, 2008 11:01 pm
aLbpiXeL UserBar Designer & Hacker!
Asnjė mesazh i ri

Kerko free design

Ketu ju mund te kerkoni dizajne te ndryshme te gjitha falas dhe mund te bisedoni per dizajne apo projekte te ndryshme!
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
829Tue Aug 25, 2009 1:48 am
adii-3 kerkoj nje logo per web page
Asnjė mesazh i ri

Mjete te nevojshme per dizajn!

Ketu ju do te gjeni mjete te nevojshme per krijimin e nje dizajni sa me cilesor si pershembull brusha te ndryshme dhe si dhe fonte te bukura
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
3766Sat Aug 30, 2008 4:06 pm
spyhackk Albanian Brushes
Asnjė mesazh i ri

Bota e Dizjanit 3D

Te gjitha postime 3Dimenzionale do te postohen ketu ...
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
417Mon Oct 13, 2008 9:24 pm
The_Punisher [3d wallpaper] froggy jump
Asnjė mesazh i ri

Templates & Skins & Themes

Ketu ju mund te gjeni Template , WebTemplate Skinza si dhe Theme te ndryshme.Ketu per dallim nga forumet e tjera ju mund te postoni edhe kreacione qe nuk jan te juajat por te huajat!
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
1936Tue Sep 02, 2008 4:02 pm
HotGirl! Monster Templates >> Te Gjitha Ketu
Asnjė mesazh i ri

Adobe Solutions

Brenda kėsaj teme diskutohet dhe skjarohen probleme tė ndryshme nga produktet e Adobes, gjithashtu mund tė ket dhe pune praktike nga antar & vizitor tė ndryshėm
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
1134Fri Aug 22, 2008 10:58 am
aDmiral Adobe InDesign CS3

IT World

 
Asnjė mesazh i ri

Pyetje & Pergjigje

Pra ketu ju mund te beni ndonje pytje dhe ti ndihmoni dikujt i cili ka diqka te paqarte! Pra ky eshte forum ne te cilin mund te gjeni zgjidhje per problemet e juaja!
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
418Tue Aug 26, 2008 11:34 am
spyhackk [Kerkoj] Krejt msn
Asnjė mesazh i ri

Lajmet e fundit

Pra ne pergjithesi cka po ndodh ne bote, si dhe lajme te ndryshme ne boten e teknologjis etj mund ti posotoni ketu.
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
3436Sun Aug 24, 2008 4:00 pm
GraphicD Hakerėt kosovarė sulmojnė Serbinė
Asnjė mesazh i ri

Relaksohuni

Ketu ju keni mundesin qe te relaksoheni duke bere shaka me njeri tjetrin me pak fjal ky eshte vendi ku CHIT CHATU do te mbreteroj !
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
45139Sun Aug 31, 2008 10:43 pm
aLbpiXeL Urime Muaji I Shenjte I Ramazanit Dhe Fillimi I Vitit Te Ri Shkollor!
Asnjė mesazh i ri

Tutoriale

Ketu ju do te gjeni tutoriale [mesime] te ndryshme si nga bota e dizajnit ashtu edhe bota e teknologjis etj!
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
1321Mon Sep 01, 2008 5:03 am
xonni_hacker (Mesim) Metal text

Bota e programmimit!

 
Asnjė mesazh i ri

VisualBasic & VisualBasic.NET

Diskutime, Komente, Kode te ndryshme rreth Gjuhės Programuese VisualBasic & VisualBasic.NET
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
22Tue Sep 02, 2008 4:09 pm
aLbpiXeL Fsheh/Shfaq TaskBAr-in
Asnjė mesazh i ri

C / C++

Diskutime, Komente, Kode te ndryshme rreth Gjuhės Programuese C/C++/C#
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
22Tue Sep 02, 2008 4:12 pm
aLbpiXeL Si te mesojme C, C++
Asnjė mesazh i ri

JAVA

Diskutime, Komente, Kode te ndryshme rreth Gjuhės Programuese JAVA
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
22Tue Sep 02, 2008 4:14 pm
aLbpiXeL Edit postDelete postReport this postReply with quote Java Script "Kalendar Per Web-Si
Asnjė mesazh i ri

Delphi / Pascal / ASM

Kėtu diskutoni pėr tė gjitha Gjuhėt Programuese tjera si p.sh. ASM, Delphi, Pascal, Cobol etj....
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
22Tue Sep 02, 2008 4:15 pm
aLbpiXeL RAT Control Center v1.0 source ne DELPHI
Asnjė mesazh i ri

HTML/DHTML

HyperText Markup Language / Dynamic HyperText Markup Language
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
44Tue Sep 02, 2008 7:09 pm
elephunk'd [HTML Script] Information bar
Asnjė mesazh i ri

Scripte te ndryshme!

Ketu do te gjeni scripte te ndryshme si p.sh. JavaScript apo PHP script etc!
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
44Tue Sep 02, 2008 6:52 pm
elephunk'd [javascript] All Hotmail Domains

Bėrllogu dhe Vjetėrsirat

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

Shporta (Postet pa'vlere)

Kėtu mund t`i gjeni tė gjitha temat e vjetra qė janė kyqur dhe qė kanė kaluar njė kohė tė gjatė qė nuk kemi diskutuar rreth tyre si dhe postet te pavlera qe jan postuar ne forum!
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
57101Wed Aug 27, 2008 8:25 pm
HotGirl! Look
Asnjė mesazh i ri

Hap e-mail @albpixel.ch

Get a free account @albpixel.ch

Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
00
Asnjė mesazh i ri

Kliko Ketu


00
| AlbPixel | Aty Ku Dizajni Mbreteron | Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 748 artikuj
Forumi ka 47 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Genta
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 11 mė Thu Oct 02, 2008 6:27 am

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Administrators ][ Anėtar i Muajit! ][ Super Moderators ][ Moderators ][ V.I.P ][ Banned User ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur