| AlbPixel | Aty Ku Dizajni Mbreteron |


 
ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Mjete te nevojshme per dizajn!

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Shkrime & Fonts

Bėhet fjalė pėr shkrime tė Windows -it , Mac & Linux -it tė gjitha paketat qė janė paketuar dhe munden tė publikohen kėtu apo dhe tė kerkohen nga Anėtarėt nėse diēka nuk eshtė ne rregull apo ju mungon ndonjė shkrim/font nė Sistemin tuaj.
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
816Fri Aug 22, 2008 4:01 pm
aLbpiXeL Futuristic Fonts
Asnjė mesazh i ri

Brusha!

Ketu ju do ti gjeni brushat nga me te ndryshmet te cilat mund te ju nevojiten gjat dizajnimit1
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
2634Sat Aug 30, 2008 4:06 pm
spyhackk Albanian Brushes
Mjete te nevojshme per dizajn! Empty
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riMjete te nevojshme per dizajn! Empty 12aLbpiXeL652Sat Aug 30, 2008 1:52 pm
spyhackk Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMjete te nevojshme per dizajn! Empty 1aLbpiXeL620Fri Aug 15, 2008 5:49 pm
GraphicD Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMjete te nevojshme per dizajn! Empty 0aLbpiXeL336Tue Aug 12, 2008 7:22 pm
aLbpiXeL Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:elephunk'd, spyhackk
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės