| AlbPixel | Aty Ku Dizajni Mbreteron | 
ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

IT World

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Pyetje & Pergjigje

Pra ketu ju mund te beni ndonje pytje dhe ti ndihmoni dikujt i cili ka diqka te paqarte! Pra ky eshte forum ne te cilin mund te gjeni zgjidhje per problemet e juaja!
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
418Tue Aug 26, 2008 11:34 am
spyhackk [Kerkoj] Krejt msn
Asnjė mesazh i ri

Lajmet e fundit

Pra ne pergjithesi cka po ndodh ne bote, si dhe lajme te ndryshme ne boten e teknologjis etj mund ti posotoni ketu.
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
3436Sun Aug 24, 2008 4:00 pm
GraphicD Hakerėt kosovarė sulmojnė Serbinė
Asnjė mesazh i ri

Relaksohuni

Ketu ju keni mundesin qe te relaksoheni duke bere shaka me njeri tjetrin me pak fjal ky eshte vendi ku CHIT CHATU do te mbreteroj !
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
45139Sun Aug 31, 2008 10:43 pm
aLbpiXeL Urime Muaji I Shenjte I Ramazanit Dhe Fillimi I Vitit Te Ri Shkollor!
Asnjė mesazh i ri

Tutoriale

Ketu ju do te gjeni tutoriale [mesime] te ndryshme si nga bota e dizajnit ashtu edhe bota e teknologjis etj!
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
1321Mon Sep 01, 2008 5:03 am
xonni_hacker (Mesim) Metal text
IT World Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur