| AlbPixel | Aty Ku Dizajni Mbreteron |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

| AlbPixel | Aty Ku Dizajni Mbreteron |


 
ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Hakerėt kosovarė sulmojnė Serbinė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
HotGirl!
V.I.P Member
V.I.P Member
HotGirl!

Numri i postimeve : 88
Registration date : 18/08/2008

Hakerėt kosovarė sulmojnė Serbinė Empty
MesazhTitulli: Hakerėt kosovarė sulmojnė Serbinė   Hakerėt kosovarė sulmojnė Serbinė Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 2:40 pm

Hakerėt kosovarė sulmojnė Serbinė F.0818044948396_m

Hakerėt e Kosovės kanė sulmuar njė agjenci serbe tė lajmeve nga Leskovci, ka bėrė tė ditur agjencia Beta. Sipas kėsaj agjencie, hakerėt kosovarė kanė sulmuar faqen e agjencisė “Jugoress” – ku kanė vendosur mbishkrimin “Vriteni Karaxhiqin, arrestojeni Mlladiqin”.
Drejtoresha e agjencisė Jugpress, Ljiljana Stojanoviq ka thėnė se ky ishte sulmi i tretė me radhė brenda 24 orėve tė fundit. Sipas saj, tė dielėn, hakerėt kosovarė e kanė sulmuar ueb-faqen e agjencisė, duke vendosur mbishkrimin “Republika e Kosovės” dhe fotografitė e kryeministrit Hashim Thaēi nė shoqėri tė sekretares amerikane tė Shtetit, Condoleezza Rice dhe presidentit amerikan, George Bush.

Njė pėrmbajtje e ngjashme, kohė mė parė, ėshtė parė edhe nė ueb-faqen zyrtare tė Mistrisė sė Bujqėsisė tė Serbisė.

Stojanoviq kishte arritur tė ringjallte ueb-faqen e saj, mirėpo mė pastaj kishte qenė nė qendėr tė sulmit tė hakerėve turq, ndėrkaq tė hėnėn sėrish tė atyre nga Kosova. /Telegrafi/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
GraphicD
Antar/e me Pervoj
Antar/e me Pervoj


Numri i postimeve : 111
Registration date : 14/08/2008

Hakerėt kosovarė sulmojnė Serbinė Empty
MesazhTitulli: Re: Hakerėt kosovarė sulmojnė Serbinė   Hakerėt kosovarė sulmojnė Serbinė Icon_minitimeSun Aug 24, 2008 4:00 pm

Po mir jau paskan ba
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Hakerėt kosovarė sulmojnė Serbinė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
| AlbPixel | Aty Ku Dizajni Mbreteron | :: IT World :: Lajmet e fundit-
Kėrce tek: