| AlbPixel | Aty Ku Dizajni Mbreteron |


 
ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Adobe Solutions

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Photoshop

Tė postohen gjitha Tutorialet, Brushes, Shaps, Styles etj. tė kėtij produkt.
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
216Fri Aug 22, 2008 10:56 am
aDmiral Adobe Photoshop CS4+KeyGen qe punon 100%
Asnjė mesazh i ri

Fireworks

Shtesa, Styles, Punime, Praktik mbi ket Program, Dhe ndihm se si tė realizoni projektet tė ndryshme me ket Program.
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
24Fri Aug 22, 2008 10:56 am
aDmiral Adobe Fireworks CS3 (Portable)
Asnjė mesazh i ri

Dreamweaver / Golive

Pytje dhe Pėrgjigje pėr keta dy programet Skriptues tė Adobe's dhe kėtu mund tė gjeni shum nga Shtesat e Dreamweaver apo Golive.
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
36Fri Aug 22, 2008 10:57 am
aDmiral Adobe Dreamweaver CS4 Beta
Asnjė mesazh i ri

Illustrator

Shtesa dhe Mundėsia tė ndryshme pėr Illustrator, Tutorials, Plugins, Styles etj..
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
12Fri Aug 22, 2008 10:58 am
aDmiral Adobe I'Ilustrator CS2
Asnjė mesazh i ri

InDesign

Struktura punime tė ndryshme nga ky program shum i vecant pėr pun tė ndryshme Gazetare apo Magazinash.
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
25Fri Aug 22, 2008 10:58 am
aDmiral Adobe InDesign CS3
Asnjė mesazh i ri

Flash

Gjithqka mbi Flash tutoriale shtesa dhe Punime tė ndryshme me Action'Skripte
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
11Thu Aug 21, 2008 7:12 pm
HotGirl! Adobe InDesign CS3
Adobe Solutions Empty
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
No message.
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:elephunk'd, spyhackk
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės