| AlbPixel | Aty Ku Dizajni Mbreteron |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

| AlbPixel | Aty Ku Dizajni Mbreteron |


 
ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 (Mesim) Metal text

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.GiMi
Fillestar/e
Fillestar/e
Mr.GiMi

Numri i postimeve : 11
Registration date : 14/08/2008

(Mesim) Metal text Empty
MesazhTitulli: (Mesim) Metal text   (Mesim) Metal text Icon_minitimeThu Aug 14, 2008 4:32 pm

Hap nje dokument te ri .. me permasa ( dimensione ) sa te doni~.
Backgroundin me ngjyre te zeze, ndersa shkrimin me ngjyre te bardhe

Shkojm Blending Options, dhe tani veproni sipas fotove
(Mesim) Metal text Img2

Shkojm tek Gradient Overlay, dhe veproni sipas fotos.
(Mesim) Metal text Img3
Mandej Stroke ,e vazhdojm si ne foto
(Mesim) Metal text Img4
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xonni_hacker
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 2
Registration date : 01/09/2008

(Mesim) Metal text Empty
MesazhTitulli: Re: (Mesim) Metal text   (Mesim) Metal text Icon_minitimeMon Sep 01, 2008 5:03 am

se qite naj foto qysh doket ky metal texti:S[i][u] Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
(Mesim) Metal text
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
| AlbPixel | Aty Ku Dizajni Mbreteron | :: IT World :: Tutoriale-
Kėrce tek: