| AlbPixel | Aty Ku Dizajni Mbreteron |


 
ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Rregullat & Lajmerimet!

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Rregullat e forumi

Ketu do ti gjeni rregullat e formit lexoni dhe respektoni ato!
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
11Fri Aug 22, 2008 7:02 pm
aLbpiXeL Rregullorja E Pėrgjithshme E Forumit!
Asnjė mesazh i ri

Lajmėrimet e forumit!

Ketu do ti gjeni te gjitha lajmerimet e fundit rreth forumi e shume gjera te tjera, pra nese deshironi ti lexoni lajmerimet hyr ketu!
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
322Tue Sep 02, 2008 7:28 pm
spyhackk Uroni gradat e reja!
Asnjė mesazh i ri

Shėrbimet e /albpixel

Ketu ju do ti gjeni te gjitha sherbimet e albpixel pra me pak fjal te gjitha ato te cilat ne si /albpixel mund ti offrojm!
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
00
Rregullat & Lajmerimet! Empty
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetRregullat & Lajmerimet! Empty
Ngjitės

Last Project!

 
0aLbpiXeL352Thu Aug 14, 2008 10:52 am
aLbpiXeL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riRregullat & Lajmerimet! Empty
Ngjitės

Sherbimet!

 
0aLbpiXeL328Thu Aug 14, 2008 10:39 am
aLbpiXeL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riRregullat & Lajmerimet! Empty 0aLbpiXeL453Sun Nov 15, 2009 9:28 pm
aLbpiXeL Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:elephunk'd, spyhackk
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės