| AlbPixel | Aty Ku Dizajni Mbreteron |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

| AlbPixel | Aty Ku Dizajni Mbreteron |


 
ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Kush jemi ne?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
aLbpiXeL
Administrator
Administrator
aLbpiXeL

Numri i postimeve : 209
Age : 28
Registration date : 12/08/2008

Kush jemi ne? Empty
MesazhTitulli: Kush jemi ne?   Kush jemi ne? Icon_minitimeTue Aug 12, 2008 6:50 pm

Mirė kush jemi ne? Ne jemi nje grup i tė rinjėve qė ka pėr qėllim qė ti bashkoj tė gjithė shqiptarėt e viseve tė ndryshme nė njė projekt vizuel nė tė cilin ata mund tė kumunikojnė si dhe ta ndihmojnė njėri tjetrin nė botėn e dizajnit! Pėrmbajtja e AlbPixel!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://albpixel.nstars.org
 
Kush jemi ne?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
| AlbPixel | Aty Ku Dizajni Mbreteron | :: AlbPixel :: Kush jemi ne-
Kėrce tek: