| AlbPixel | Aty Ku Dizajni Mbreteron | 
ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Design World

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Wallpapers & Logos!

Ketu ju mund ti postoni te gjitha wallpaper te punuar nga ju me madhesi te ndryshme si dhe logo te ndryshme !
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
35130Tue Sep 02, 2008 7:27 pm
spyhackk [wallpaper] Dead Tree
Asnjė mesazh i ri

Signature & UserBar

Ketu ju mund ti postoni te gjitha Signatur-et dhe UserBar-at e punuar nga ju me madhesi te ndryshme dhe me kualitet te mire!
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
1136Sun Aug 31, 2008 11:01 pm
aLbpiXeL UserBar Designer & Hacker!
Asnjė mesazh i ri

Kerko free design

Ketu ju mund te kerkoni dizajne te ndryshme te gjitha falas dhe mund te bisedoni per dizajne apo projekte te ndryshme!
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
829Tue Aug 25, 2009 1:48 am
adii-3 kerkoj nje logo per web page
Asnjė mesazh i ri

Mjete te nevojshme per dizajn!

Ketu ju do te gjeni mjete te nevojshme per krijimin e nje dizajni sa me cilesor si pershembull brusha te ndryshme dhe si dhe fonte te bukura
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
3766Sat Aug 30, 2008 4:06 pm
spyhackk Albanian Brushes
Asnjė mesazh i ri

Bota e Dizjanit 3D

Te gjitha postime 3Dimenzionale do te postohen ketu ...
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
417Mon Oct 13, 2008 9:24 pm
The_Punisher [3d wallpaper] froggy jump
Asnjė mesazh i ri

Templates & Skins & Themes

Ketu ju mund te gjeni Template , WebTemplate Skinza si dhe Theme te ndryshme.Ketu per dallim nga forumet e tjera ju mund te postoni edhe kreacione qe nuk jan te juajat por te huajat!
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
1936Tue Sep 02, 2008 4:02 pm
HotGirl! Monster Templates >> Te Gjitha Ketu
Asnjė mesazh i ri

Adobe Solutions

Brenda kėsaj teme diskutohet dhe skjarohen probleme tė ndryshme nga produktet e Adobes, gjithashtu mund tė ket dhe pune praktike nga antar & vizitor tė ndryshėm
Moderatorėt: elephunk'd, spyhackk
1134Fri Aug 22, 2008 10:58 am
aDmiral Adobe InDesign CS3
Design World Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur