| AlbPixel | Aty Ku Dizajni Mbreteron |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

| AlbPixel | Aty Ku Dizajni Mbreteron |


 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 barcoleta per shtazet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GraphicD
Antar/e me Pervoj
Antar/e me Pervoj



Numri i postimeve : 111
Registration date : 14/08/2008

barcoleta per shtazet Empty
MesazhTitulli: barcoleta per shtazet   barcoleta per shtazet Icon_minitimeFri Aug 15, 2008 7:31 pm

Titulli: Shqiptari & Bubi

Del nje shqiptar ne gjermani me e shetit nje qen te vogel e te lesht sa si dallohej as kah e ka bishtin e as kah e ka gojen,tu shetit qeni e qon kamen dhe e pshurr shqiptarin ne kepuc.
Ky e shikon nje here dhe e nxjerr nje cope mish dhe ja qet.Po e sheh nje gjerman dhe quditet se qysh qeni e pshurri e ky po i qet mish,i afrohet dhe po e pyet pse veprove keshtu.Shiptari po i thot: O veq po du me e dit kah e ka kryet se ti kum qi nanen shkelum.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
GraphicD
Antar/e me Pervoj
Antar/e me Pervoj



Numri i postimeve : 111
Registration date : 14/08/2008

barcoleta per shtazet Empty
MesazhTitulli: Re: barcoleta per shtazet   barcoleta per shtazet Icon_minitimeFri Aug 15, 2008 7:32 pm

Titulli: lepuri i pit

ish kon ni leper edhe ish pi ish shum edhe tu shku udhes e zen gjumi mas ni lisi.Edhe vin nja dy ujqi me honger leprin, njoni thot jo une pe ha tjetri jo une, e qishtu perlahen mes veti ata edhe vdesin te dy.Ne mengjes kur qohet i sheh dy ujqit para veti edhe thot:hej be nanen edhe une kur po pina spo di qka po boj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
GraphicD
Antar/e me Pervoj
Antar/e me Pervoj



Numri i postimeve : 111
Registration date : 14/08/2008

barcoleta per shtazet Empty
MesazhTitulli: Re: barcoleta per shtazet   barcoleta per shtazet Icon_minitimeFri Aug 15, 2008 7:32 pm

Titulli: Elefanti dhe miu

Miu dhe Elefanti kalojne nje nate te nxehte seksuale, pas kesaj elefanti vdes, miu duke hapur varrin qan dhe thote: i mjeri une per nje nate kenaqesi tash duhet te gropoj gjate tere jetes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
GraphicD
Antar/e me Pervoj
Antar/e me Pervoj



Numri i postimeve : 111
Registration date : 14/08/2008

barcoleta per shtazet Empty
MesazhTitulli: Re: barcoleta per shtazet   barcoleta per shtazet Icon_minitimeFri Aug 15, 2008 7:32 pm

Titulli: miza dhe elefanti

njƫ elefant e kish pas shkel kerri dhe vjen ndihma e pare me e dergu ne spital kur krejt kohen e njek njƫ mize.
doktori smujti me duru dhe i tha po pse pe njek elefantin .
miza-po du me idhon gjak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content





barcoleta per shtazet Empty
MesazhTitulli: Re: barcoleta per shtazet   barcoleta per shtazet Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
barcoleta per shtazet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Barcoleta....
» Barcoleta per meshkuj
» barcoleta per komjuter

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
| AlbPixel | Aty Ku Dizajni Mbreteron | :: IT World :: Relaksohuni-
Kėrce tek: