| AlbPixel | Aty Ku Dizajni Mbreteron |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

| AlbPixel | Aty Ku Dizajni Mbreteron |


 
ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Lajmerim !!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
aLbpiXeL
Administrator
Administrator
aLbpiXeL

Numri i postimeve : 209
Age : 28
Registration date : 12/08/2008

Lajmerim !! Empty
MesazhTitulli: Lajmerim !!   Lajmerim !! Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 6:17 pm

Anetar te nderuar staffi i /albpixelit po bene pastrimin e posteve pasiqe ne kemi nderruar mendjen dhe kemi vendosur qe ne kete forum te kete vete permbajtje te dizajnit andaj lajmet per sporte si dhe lojra e gjerat e tjera do te transferohen ne shport!

Me respekt
ALBPIXEL STAFF
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://albpixel.nstars.org
 
Lajmerim !!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
| AlbPixel | Aty Ku Dizajni Mbreteron | :: Bėrllogu dhe Vjetėrsirat :: Shporta (Postet pa'vlere)-
Kėrce tek: