| AlbPixel | Aty Ku Dizajni Mbreteron |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

| AlbPixel | Aty Ku Dizajni Mbreteron |


 
ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Ibra: Gjithēka ėshtė nė rregull me gjurin tim

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Extr3m
V.I.P Member
V.I.P Member
Extr3m

Numri i postimeve : 84
Age : 25
Location : n,Burg
Registration date : 12/08/2008

Ibra: Gjithēka ėshtė nė rregull me gjurin tim Empty
MesazhTitulli: Ibra: Gjithēka ėshtė nė rregull me gjurin tim   Ibra: Gjithēka ėshtė nė rregull me gjurin tim Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 7:53 pm

Asi i Interit, Zlatan Ibrahimovic, ka njoftuar se ėshtė rikuperuar plotėsisht pas lėndimit tė gjurit i cili e mbajti jashtė fushave pėr njė kohė tė gjatė, dhe ėshtė shumė i lumtur me paraqitjen e tij nė Eusebio Cup tė premten.

Ibra: Gjithēka ėshtė nė rregull me gjurin tim F.0817042247216_m


“Luajta njė ndeshje tė mirė, por e rėndėsishmja ėshtė se tani e kam qėndrueshmėrinė qė tė jem nė fushė pėr 90 minuta”.

“Jam ndier mirė dhe gjuri nuk mė shkaktoi probleme. Jam duke u pėrmirėsuar gradualisht dhe nuk kam pasur pengesa. Megjithėse duhet tė kujdesem pėr njė kohė mė tė gjatė pėr gjurin, mė e keqja ka kaluar”, ka treguar ish-sulmuesi i Juventusit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
pHenomenos
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 31
Registration date : 21/08/2008

Ibra: Gjithēka ėshtė nė rregull me gjurin tim Empty
MesazhTitulli: Re: Ibra: Gjithēka ėshtė nė rregull me gjurin tim   Ibra: Gjithēka ėshtė nė rregull me gjurin tim Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 6:12 pm

Leviz Ne Shport

Arsyetimi gjendet ne Lajmerime!

/pHenomenos!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ibra: Gjithēka ėshtė nė rregull me gjurin tim
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
| AlbPixel | Aty Ku Dizajni Mbreteron | :: Bėrllogu dhe Vjetėrsirat :: Shporta (Postet pa'vlere)-
Kėrce tek: