| AlbPixel | Aty Ku Dizajni Mbreteron |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

| AlbPixel | Aty Ku Dizajni Mbreteron |


 
ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Mir se vini ne ***

Shko poshtė 
AutoriMesazh
P1x3L
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 1
Registration date : 22/08/2008

Mir se vini ne *** Empty
MesazhTitulli: Mir se vini ne ***   Mir se vini ne *** Icon_minitimeSun Aug 24, 2008 12:03 am

Mir se vini ne *** Qitjani nje sy nese s`keni merzi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aLbpiXeL
Administrator
Administrator
aLbpiXeL

Numri i postimeve : 209
Age : 28
Registration date : 12/08/2008

Mir se vini ne *** Empty
MesazhTitulli: Re: Mir se vini ne ***   Mir se vini ne *** Icon_minitimeSun Aug 24, 2008 12:06 am

Lexo rregullat pastaj hajde postoje! Kur te permbushen rregullat tema hapet perseri!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://albpixel.nstars.org
 
Mir se vini ne ***
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
| AlbPixel | Aty Ku Dizajni Mbreteron | :: Bėrllogu dhe Vjetėrsirat :: Shporta (Postet pa'vlere)-
Kėrce tek: