| AlbPixel | Aty Ku Dizajni Mbreteron |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

| AlbPixel | Aty Ku Dizajni Mbreteron |


 
ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Owen zёvendёsim i Berbatov tek Tottenham?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Extr3m
V.I.P Member
V.I.P Member
Extr3m

Numri i postimeve : 84
Age : 25
Location : n,Burg
Registration date : 12/08/2008

Owen zёvendёsim i Berbatov tek Tottenham? Empty
MesazhTitulli: Owen zёvendёsim i Berbatov tek Tottenham?   Owen zёvendёsim i Berbatov tek Tottenham? Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 7:58 pm

Sipas mediave angleze, sulmuesi i Newcastle United, Michael Owen, ёshtё lidhur me njё transferim befasues tek Tottenham, si zёvendёsim pёr Dimitar Berbatov, i cili do tё transferohej nё Manchester United.

Owen zёvendёsim i Berbatov tek Tottenham? F.0817020046351_m


Ende pritet qё Dimitar Berbatov tё kalojё nё Old Trafford, ndėrsa Juande Ramos dėshiron qё Michael Owen tё jetё zёvendёsim i tij.

Sipas Sunday Express, Tottenham ёshtё seriozisht i interesuar pёr Michael Owen, nё tё cilin e shes zёvendёsimin ideal pёr sulmuesin bullgar.

Sezonin e kaluar Owen ishte i shoqėruar me lėndime, por kishte njё pėrfundim tё shkёlqyeshёm tё sezonit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
pHenomenos
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 31
Registration date : 21/08/2008

Owen zёvendёsim i Berbatov tek Tottenham? Empty
MesazhTitulli: Re: Owen zёvendёsim i Berbatov tek Tottenham?   Owen zёvendёsim i Berbatov tek Tottenham? Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 6:13 pm

Leviz Ne Shport

Arsyetimi gjendet ne Lajmerime!

/pHenomenos!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Owen zёvendёsim i Berbatov tek Tottenham?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
| AlbPixel | Aty Ku Dizajni Mbreteron | :: Bėrllogu dhe Vjetėrsirat :: Shporta (Postet pa'vlere)-
Kėrce tek: