| AlbPixel | Aty Ku Dizajni Mbreteron |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

| AlbPixel | Aty Ku Dizajni Mbreteron |


 
ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Ferguson: Dua edhe njё sulmues

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Extr3m
V.I.P Member
V.I.P Member
Extr3m

Numri i postimeve : 84
Age : 25
Location : n,Burg
Registration date : 12/08/2008

Ferguson: Dua edhe njё sulmues Empty
MesazhTitulli: Ferguson: Dua edhe njё sulmues   Ferguson: Dua edhe njё sulmues Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 7:57 pm

Menaxheri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, thotė se dėshiron tё ketė edhe mё shumё sulmues tё klasit nё radhёt e veta.

Ferguson: Dua edhe njё sulmues F.0817020814321_m

Afati kalimtar gradualisht i afrohet fundit, ndėrsa transferimi i Berbatov nё Manchester ende nuk ёshtё realizuar, por Ferguson insiston se ai ka nevojё edhe pёr sulmues nё radhёt e ekipit qё ai dejton.

“Ne po punojmė nё sjelljen edhe tё njё sulmuesi. Dёshiroj qё tё kem njё fuqi sulmuese. Dua tё kem katёr sulmues tё zotё, si nё kohёn kur i kishim Andy Cole, Dwight Yorke, Teddy Sheringham dhe Ole Gunnar Solskjaer”, ka thёnё Ferguson.

“Ėshtё shumё e rёndёsishme tё jemi tё fortё kur tё vijё fundi i sezonit, kur tё garojmė nё tri fronte, ndėrsa ndeshjet e rёndёsishme tё luhen mё shpesh”, ka pėrfunduar Ferguson.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
pHenomenos
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 31
Registration date : 21/08/2008

Ferguson: Dua edhe njё sulmues Empty
MesazhTitulli: Re: Ferguson: Dua edhe njё sulmues   Ferguson: Dua edhe njё sulmues Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 6:13 pm

Leviz Ne Shport

Arsyetimi gjendet ne Lajmerime!

/pHenomenos!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ferguson: Dua edhe njё sulmues
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
| AlbPixel | Aty Ku Dizajni Mbreteron | :: Bėrllogu dhe Vjetėrsirat :: Shporta (Postet pa'vlere)-
Kėrce tek: