| AlbPixel | Aty Ku Dizajni Mbreteron |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

| AlbPixel | Aty Ku Dizajni Mbreteron |


 
ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Medalje e artė pėr Nadal

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Extr3m
V.I.P Member
V.I.P Member
Extr3m

Numri i postimeve : 84
Age : 25
Location : n,Burg
Registration date : 12/08/2008

Medalje e artė pėr Nadal Empty
MesazhTitulli: Medalje e artė pėr Nadal   Medalje e artė pėr Nadal Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 7:51 pm

Tė hėnėn Rafael Nadal do ta pėrfundojė mbretėrimin pėr katėr vjet e gjysmė tė Roger Federerit me ē’rast do tė renditet i pari nė ranglistėn botėrore, derisa nė Lojėrat Olimpike tanimė ėshtė i pari.


Medalje e artė pėr Nadal F.0817053313873_m

Nadal e fitoi medaljen e artė tė dielėn duke e fituar pėrfaqėsuesin e Kilit, Fernando Gonzalez, 6-3, 7-6 (2), 6-3. Kjo medalje e artė ėshtė e para tė cilėn tenistėt spanjollė e kanė fituar ndonjėherė.

Spanjolli ka fituar 38 nga 39 takimet e fundit, pėrfshirė kėtu edhe fitoret kundėr Federerit nė finalet e French Open dhe Wimbledon, dhe kjo e bėn atė tenistin numėr njė nė botė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
pHenomenos
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 31
Registration date : 21/08/2008

Medalje e artė pėr Nadal Empty
MesazhTitulli: Re: Medalje e artė pėr Nadal   Medalje e artė pėr Nadal Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 6:12 pm

Leviz Ne Shport

Arsyetimi gjendet ne Lajmerime!

/pHenomenos!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Medalje e artė pėr Nadal
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
| AlbPixel | Aty Ku Dizajni Mbreteron | :: Bėrllogu dhe Vjetėrsirat :: Shporta (Postet pa'vlere)-
Kėrce tek: